购买 CY15B108QN-40BFXIT | CY15B108QN-40BFXIT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CY15B108QN-40BFXIT
CY15B108QN-40BFXIT
CY15B108QN-40BFXIT
仅供参考
送货服务
CY15B108QN-40BFXIT参数
ECAD
系列-
技术FRAM (Ferroelectric RAM)
内存大小8Mbit
内存接口SPI
时钟频率40 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间9 ns
电压 - 电源1.8V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-UFLGA
供应商设备包8-UFLGA (3.28x3.23)
CY15B108QN-40BFXIT Packaging
Insepction
CY15B108QN-40BFXIT FAQ
  • 1. How to order CY15B108QN-40BFXIT on Heisener?
  • 3. Are the CY15B108QN-40BFXIT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CY15B108QN-40BFXIT?
CY15B108QN-40BFXIT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。