购买 CPS165-CS220-35M-CT | CPS165-CS220-35M-CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CPS165-CS220-35M-CT
CPS165-CS220-35M-CT
CPS165-CS220-35M-CT
仅供参考
制造商 Central Semiconductor Corp
描述 SCR 35A 600V
送货服务
CPS165-CS220-35M-CT参数
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态600 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)30 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)2.2 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)35 A
电流 - 保持(Ih)(最大)40 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱Die
供应商设备包Die
CPS165-CS220-35M-CT Packaging
Insepction
CPS165-CS220-35M-CT FAQ
  • 1. How to order CPS165-CS220-35M-CT on Heisener?
  • 3. Are the CPS165-CS220-35M-CT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CPS165-CS220-35M-CT?
CPS165-CS220-35M-CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。