购买 CNA30E2200FB | CNA30E2200FB数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CNA30E2200FB
CNA30E2200FB
CNA30E2200FB
仅供参考
零件编号 CNA30E2200FB
制造商 IXYS
描述 SCR 2.2KV 47A I4-PAC
送货服务
CNA30E2200FB参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列CNA30E2200FB
电压 - 关闭状态2.2 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2.5 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)250 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)3 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)30 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)47 A
电流 - 保持(Ih)(最大)300 mA
当前 - 关闭状态(最大)50 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)200A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-10°C ~ 70°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱i4-Pac™-5 (3 Leads)
供应商设备包ISOPLUS i4-PAC™
CNA30E2200FB Packaging
Insepction
CNA30E2200FB FAQ
  • 1. How to order CNA30E2200FB on Heisener?
  • 3. Are the CNA30E2200FB price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CNA30E2200FB?
CNA30E2200FB 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。