购买 CN1021A20G41S6Y040 | CN1021A20G41S6Y040数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CN1021A20G41S6Y040
CN1021A20G41S6Y040
CN1021A20G41S6Y040
仅供参考
制造商 Cinch Connectivity Solutions
描述 CONN RCPT HSG FMALE 41POS PNL MT
数据表
CN1021A20G41S6Y040 数据表
送货服务
CN1021A20G41S6Y040参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器 - 外壳
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-26500, CN1021
连接器类型Receptacle Housing
类型For Female Sockets
职位数41 (Power)
外壳尺寸 - 插入20-41
外壳尺寸,MIL-
联系方式Crimp
联系尺寸20 Power
安装类型Panel Mount
安装功能Flange
紧固类型Bayonet Lock
方向6
外壳材料Aluminum
壳完成Cadmium over Nickel
外壳颜色Silver
入侵保护IP66 - Dust Tight, Water Resistant
材料可燃性等级-
特征-
屏蔽Shielded
CN1021A20G41S6Y040数据表
CN1021A20G41S6Y040 Packaging
Insepction
CN1021A20G41S6Y040 FAQ
  • 1. How to order CN1021A20G41S6Y040 on Heisener?
  • 3. Are the CN1021A20G41S6Y040 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CN1021A20G41S6Y040?
CN1021A20G41S6Y040相关产品
CWR26KB106KBGAPR CWR26KB106KBGAPR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 10% 25V 2711, 2711 (6728 Metric), MIL-DTL-26500, CN1021 查看
C901U200JUSDBAWL40 C901U200JUSDBAWL40 KEMET, CAP CER 20PF 400VAC SL RADIAL, Radial, Disc, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
0603J0630221KXT 0603J0630221KXT Knowles Syfer, CAP CER 220PF 63V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), MIL-DTL-26500, CN1021 查看
SCM121000 SCM121000 Amphenol PCD, CONN TERM BLK 12POS 5.08MM R/A, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
1527311111 1527311111 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
101-93-318-41-560000 101-93-318-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看