购买 CN1021A14G15PNY240 | CN1021A14G15PNY240数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CN1021A14G15PNY240
CN1021A14G15PNY240
CN1021A14G15PNY240
仅供参考
制造商 Cinch Connectivity Solutions
描述 CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
数据表
CN1021A14G15PNY240 数据表
送货服务
CN1021A14G15PNY240参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-26500, CN1021
连接器类型Receptacle, Male Pins
职位数15
外壳尺寸 - 插入14-15
外壳尺寸,MIL-
安装类型Panel Mount, Flange
终止Crimp
紧固类型Bayonet Lock
方向N (Normal)
入侵保护Environment Sealed
外壳材料,完成Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
CN1021A14G15PNY240数据表
CN1021A14G15PNY240 Packaging
Insepction
CN1021A14G15PNY240 FAQ
  • 1. How to order CN1021A14G15PNY240 on Heisener?
  • 3. Are the CN1021A14G15PNY240 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CN1021A14G15PNY240?
CN1021A14G15PNY240相关产品
SIT8208AC-21-18E-62.500000Y SIT8208AC-21-18E-62.500000Y SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 6, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
1825J0250104GCR 1825J0250104GCR Knowles Syfer, CAP CER 0.1UF 25V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), MIL-DTL-26500, CN1021 查看
B41851B9476M000 B41851B9476M000 EPCOS (TDK), CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
KB15CKW01-5C-JB KB15CKW01-5C-JB NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 125V, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
ATT-290F-09-HEX-02 ATT-290F-09-HEX-02 Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave, ATTENUATOR 9 DB DC 18GHZ, HEX In-Line Module, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
RS02B2R000FS70 RS02B2R000FS70 Vishay Dale, RES 2.0 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
9T12062A3903BAHFT 9T12062A3903BAHFT Yageo, RES SMD 390K OHM 0.1% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), MIL-DTL-26500, CN1021 查看
1762092001 1762092001 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 11POS 90DEG 3.5MM, -, MIL-DTL-26500, CN1021 查看
CN1021A14G15PNY240 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。