购买 CN1021A12G12S8Y240 | CN1021A12G12S8Y240数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CN1021A12G12S8Y240
CN1021A12G12S8Y240
CN1021A12G12S8Y240
仅供参考
制造商 Cinch Connectivity Solutions
描述 CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
数据表
CN1021A12G12S8Y240 数据表
送货服务
CN1021A12G12S8Y240参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-26500, CN1021
连接器类型Receptacle, Female Sockets
职位数12
外壳尺寸 - 插入12-12
外壳尺寸,MIL-
安装类型Panel Mount, Flange
终止Crimp
紧固类型Bayonet Lock
方向8
入侵保护Environment Sealed
外壳材料,完成Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
CN1021A12G12S8Y240数据表
CN1021A12G12S8Y240 Packaging
Insepction
CN1021A12G12S8Y240 FAQ
  • 1. How to order CN1021A12G12S8Y240 on Heisener?
  • 3. Are the CN1021A12G12S8Y240 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CN1021A12G12S8Y240?
CN1021A12G12S8Y240相关产品
PI74FCT374ATS PI74FCT374ATS Diodes Incorporated, IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC, 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width), MIL-DTL-26500, CN1021 查看
GMC-7-R GMC-7-R Eaton, FUSE GLASS 7A 125VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, MIL-DTL-26500, CN1021 查看