购买 CN1020A22G32S8Y240 | CN1020A22G32S8Y240数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CN1020A22G32S8Y240
CN1020A22G32S8Y240
CN1020A22G32S8Y240
仅供参考
制造商 Cinch Connectivity Solutions
描述 CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
数据表
CN1020A22G32S8Y240 数据表
送货服务
CN1020A22G32S8Y240参数
类别连接器,互连器件 - 圆形连接器
封装-
ECAD
系列MIL-DTL-26500, CN1020
连接器类型Plug, Female Sockets
职位数32
外壳尺寸 - 插入22-32
外壳尺寸,MIL-
安装类型Free Hanging (In-Line)
终止Crimp
紧固类型Bayonet Lock
方向8
入侵保护Environment Sealed
外壳材料,完成Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
联系完成Gold
特征Shielded
电压额定值-
目前评级-
CN1020A22G32S8Y240数据表
CN1020A22G32S8Y240 Packaging
Insepction
CN1020A22G32S8Y240 FAQ
  • 1. How to order CN1020A22G32S8Y240 on Heisener?
  • 3. Are the CN1020A22G32S8Y240 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CN1020A22G32S8Y240?
CN1020A22G32S8Y240相关产品
SIT8208AI-81-25S-30.000000X SIT8208AI-81-25S-30.000000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3, -, MIL-DTL-26500, CN1020 查看
DSC1001DL5-030.0000 DSC1001DL5-030.0000 Microchip Technology, OSC MEMS 30.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, MIL-DTL-26500, CN1020 查看
ABM10W-19.2000MHZ-7-K1Z-T3 ABM10W-19.2000MHZ-7-K1Z-T3 Abracon LLC, CRYSTAL 19.20MHZ 7PF SMT, 4-SMD, No Lead, MIL-DTL-26500, CN1020 查看
C316C300FAG5TA7301 C316C300FAG5TA7301 KEMET, CAP CER 30PF 250V C0G RADIAL, Radial, MIL-DTL-26500, CN1020 查看
hotTLV70022DDCR TLV70022DDCR Texas Instruments, IC REG LINEAR 2.2V 200MA SOT23-5, SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5, MIL-DTL-26500, CN1020 查看
hot7440520039 7440520039 Wurth Electronics Inc., FIXED IND 3.9UH 2A 55 MOHM SMD, 2323 (5858 Metric), MIL-DTL-26500, CN1020 查看