购买 CLA60MT1200NTZ-TRL | CLA60MT1200NTZ-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CLA60MT1200NTZ-TRL
CLA60MT1200NTZ-TRL
CLA60MT1200NTZ-TRL
仅供参考
制造商 IXYS
描述 TRIAC 1.2KV 66A TO268AA
送货服务
CLA60MT1200NTZ-TRL参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列-
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态1.2 kV
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)66 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.7 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)380A, 410A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)60 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)60 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-268-3, D3PAK (2 Leads + Tab), TO-268AA
供应商设备包TO-268AA
CLA60MT1200NTZ-TRL Packaging
Insepction
CLA60MT1200NTZ-TRL FAQ
  • 1. How to order CLA60MT1200NTZ-TRL on Heisener?
  • 3. Are the CLA60MT1200NTZ-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CLA60MT1200NTZ-TRL?
CLA60MT1200NTZ-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。