购买 CLA5E1200UC-TRL | CLA5E1200UC-TRL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CLA5E1200UC-TRL
CLA5E1200UC-TRL
CLA5E1200UC-TRL
仅供参考
零件编号 CLA5E1200UC-TRL
制造商 IXYS
描述 SCR 1.2KV 7.8A TO252AA
送货服务
CLA5E1200UC-TRL参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态1.2 kV
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.8 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)20 mA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.6 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)5 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)7.8 A
电流 - 保持(Ih)(最大)30 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)50A, 54A
SCR类型Standard Recovery
工作温度-40°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252AA
CLA5E1200UC-TRL Packaging
Insepction
CLA5E1200UC-TRL FAQ
  • 1. How to order CLA5E1200UC-TRL on Heisener?
  • 3. Are the CLA5E1200UC-TRL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CLA5E1200UC-TRL?
CLA5E1200UC-TRL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。