购买 CD74FCT640TM | CD74FCT640TM数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CD74FCT640TM
CD74FCT640TM
CD74FCT640TM
仅供参考
零件编号 CD74FCT640TM
制造商 Harris Corporation
描述 IC TXRX NON-INVERT 5.25V 20SOIC
送货服务
CD74FCT640TM参数
制造商Harris Corporation
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 缓冲器,驱动器,接收器,收发器
封装-
ECAD
系列-
逻辑类型Transceiver, Non-Inverting
元素数量1
每个元素的位数8
输入类型-
输出类型3-State
电流 - 输出高,低15mA, 64mA
电压 - 电源4.75V ~ 5.25V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
供应商设备包20-SOIC
CD74FCT640TM Packaging
Insepction
CD74FCT640TM FAQ
  • 1. How to order CD74FCT640TM on Heisener?
  • 3. Are the CD74FCT640TM price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CD74FCT640TM?
CD74FCT640TM 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
CD74FCT640TM
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
CD74FCT640TM QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE