购买 CBRSDSH2-100 | CBRSDSH2-100数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CBRSDSH2-100
CBRSDSH2-100
CBRSDSH2-100
仅供参考
零件编号 CBRSDSH2-100
制造商 Central Semiconductor Corp
描述 BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A 4SMDI
送货服务
CBRSDSH2-100参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)2 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If700 mV @ 2 A
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 100 V
工作温度-50°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包4-SMDIP
CBRSDSH2-100 Packaging
Insepction
CBRSDSH2-100 FAQ
  • 1. How to order CBRSDSH2-100 on Heisener?
  • 3. Are the CBRSDSH2-100 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CBRSDSH2-100?
CBRSDSH2-100 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。