购买 CBR35-020PW | CBR35-020PW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CBR35-020PW
CBR35-020PW
CBR35-020PW
仅供参考
零件编号 CBR35-020PW
制造商 Central Semiconductor Corp
描述 BRIDGE RECT 1P 200V 4CASE FPW
送货服务
CBR35-020PW参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)35 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 17.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 200 V
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱4-Square, FPW
供应商设备包4-Case FPW
CBR35-020PW Packaging
Insepction
CBR35-020PW FAQ
  • 1. How to order CBR35-020PW on Heisener?
  • 3. Are the CBR35-020PW price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CBR35-020PW?
CBR35-020PW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。