购买 CAHCT1G14QDCKRQ1 | CAHCT1G14QDCKRQ1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
CAHCT1G14QDCKRQ1
CAHCT1G14QDCKRQ1
CAHCT1G14QDCKRQ1
仅供参考
零件编号 CAHCT1G14QDCKRQ1
制造商 Texas Instruments
描述 IC INVERT SCHMITT 1CH 1IN SC70-5
送货服务
CAHCT1G14QDCKRQ1参数
制造商Texas Instruments
类别集成电路(IC) - 逻辑 - 栅极和逆变器
封装-
ECAD
系列74AHCT
逻辑类型Inverter
电路数量1
输入数量1
特征Schmitt Trigger
电压 - 电源3V ~ 5.5V
电流 - 静态(最大)1 µA
电流 - 输出高,低8mA, 8mA
逻辑电平 - 低0.53V ~ 0.8V
逻辑电平 - 高1.4V ~ 2V
最大传播延迟@ V,最大CL8ns @ 5V, 50pF
工作温度-40°C ~ 125°C
安装类型Surface Mount
供应商设备包SC-70-5
包/箱5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
CAHCT1G14QDCKRQ1 Packaging
Insepction
CAHCT1G14QDCKRQ1 FAQ
  • 1. How to order CAHCT1G14QDCKRQ1 on Heisener?
  • 3. Are the CAHCT1G14QDCKRQ1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of CAHCT1G14QDCKRQ1?
CAHCT1G14QDCKRQ1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。