购买 C50VB80-G | C50VB80-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
C50VB80-G
C50VB80-G
C50VB80-G
仅供参考
零件编号 C50VB80-G
制造商 Comchip Technology
描述 BRIDGE RECT
送货服务
C50VB80-G参数
制造商Comchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)800 V
电流 - 平均整流(Io)50 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.05 V @ 25 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 800 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱4-Square, CVB
供应商设备包CVB
C50VB80-G Packaging
Insepction
C50VB80-G FAQ
  • 1. How to order C50VB80-G on Heisener?
  • 3. Are the C50VB80-G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of C50VB80-G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of C50VB80-G.
C50VB80-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。