购买 BZY93C39 | BZY93C39数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZY93C39
BZY93C39
BZY93C39
仅供参考
零件编号 BZY93C39
制造商 Solid State Inc.
描述 DO4 20 WATT ZENER DIODES
送货服务
BZY93C39参数
制造商Solid State Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列BZY93
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)39 V
公差±5.13%
力量 - 最大20 W
阻抗(最大值)(Zzt)5 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 27 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度175°C (TJ)
安装类型Stud Mount
包/箱DO-203AA, DO-4, Stud
供应商设备包DO-4
BZY93C39 Packaging
Insepction
BZY93C39 FAQ
  • 1. How to order BZY93C39 on Heisener?
  • 3. Are the BZY93C39 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZY93C39?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZY93C39.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZY93C39 pin diagram, BZY93C39 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZY93C39 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。