购买 BZY55C5V6 | BZY55C5V6数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZY55C5V6
BZY55C5V6
BZY55C5V6
仅供参考
零件编号 BZY55C5V6
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 0805 (CERAMICS), 500MW, 5%, SMAL
送货服务
BZY55C5V6参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.6 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包0805
BZY55C5V6 Packaging
Insepction
BZY55C5V6 FAQ
  • 1. How to order BZY55C5V6 on Heisener?
  • 3. Are the BZY55C5V6 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZY55C5V6?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZY55C5V6.
BZY55C5V6 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。