购买 BZY55C12 | BZY55C12数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZY55C12
BZY55C12
BZY55C12
仅供参考
零件编号 BZY55C12
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 0805 (CERAMICS), 500MW, 5%, SMAL
送货服务
BZY55C12参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 9.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包0805
BZY55C12 Packaging
Insepction
BZY55C12 FAQ
  • 1. How to order BZY55C12 on Heisener?
  • 3. Are the BZY55C12 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZY55C12?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZY55C12.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZY55C12 pin diagram, BZY55C12 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZY55C12 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。