购买 BZX8850S-C7V5YL | BZX8850S-C7V5YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C7V5YL
BZX8850S-C7V5YL
BZX8850S-C7V5YL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C7V5YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C7V5/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C7V5YL参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 5.7 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C7V5YL Packaging
Insepction
BZX8850S-C7V5YL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C7V5YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C7V5YL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C7V5YL?
BZX8850S-C7V5YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。