购买 BZX8850S-C6V8YL | BZX8850S-C6V8YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C6V8YL
BZX8850S-C6V8YL
BZX8850S-C6V8YL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C6V8YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C6V8/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C6V8YL参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 5.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-882
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C6V8YL Packaging
Insepction
BZX8850S-C6V8YL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C6V8YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C6V8YL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C6V8YL?
BZX8850S-C6V8YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZX8850S-C6V8YL
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZX8850S-C6V8YL QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ