购买 BZX8850S-C6V8-QYL | BZX8850S-C6V8-QYL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C6V8-QYL
BZX8850S-C6V8-QYL
BZX8850S-C6V8-QYL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C6V8-QYL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C6V8-Q/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C6V8-QYL参数
ECAD
系列BZX8850S-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.8 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 5.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C6V8-QYL Packaging
Insepction
BZX8850S-C6V8-QYL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C6V8-QYL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C6V8-QYL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C6V8-QYL?
BZX8850S-C6V8-QYL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。