购买 BZX8850S-C6V2-QYL | BZX8850S-C6V2-QYL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C6V2-QYL
BZX8850S-C6V2-QYL
BZX8850S-C6V2-QYL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C6V2-QYL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C6V2-Q/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C6V2-QYL参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列BZX8850S-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-882
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C6V2-QYL Packaging
Insepction
BZX8850S-C6V2-QYL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C6V2-QYL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C6V2-QYL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C6V2-QYL?
BZX8850S-C6V2-QYL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。