购买 BZX8850S-C56YL | BZX8850S-C56YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C56YL
BZX8850S-C56YL
BZX8850S-C56YL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C56YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C56/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C56YL参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)200 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 39.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C56YL Packaging
Insepction
BZX8850S-C56YL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C56YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C56YL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C56YL?
BZX8850S-C56YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。