购买 BZX8850S-C3V6-QYL | BZX8850S-C3V6-QYL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8850S-C3V6-QYL
BZX8850S-C3V6-QYL
BZX8850S-C3V6-QYL
仅供参考
零件编号 BZX8850S-C3V6-QYL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8850S-C3V6-Q/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX8850S-C3V6-QYL参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.6 V
公差±5%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)95 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr7.5 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX8850S-C3V6-QYL Packaging
Insepction
BZX8850S-C3V6-QYL FAQ
  • 1. How to order BZX8850S-C3V6-QYL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8850S-C3V6-QYL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8850S-C3V6-QYL?
BZX8850S-C3V6-QYL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。