购买 BZX884S-C22-QYL | BZX884S-C22-QYL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX884S-C22-QYL
BZX884S-C22-QYL
BZX884S-C22-QYL
仅供参考
零件编号 BZX884S-C22-QYL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX884S-C22-Q/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX884S-C22-QYL参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)22 V
公差±1.82%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)55 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 15.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX884S-C22-QYL Packaging
Insepction
BZX884S-C22-QYL FAQ
  • 1. How to order BZX884S-C22-QYL on Heisener?
  • 3. Are the BZX884S-C22-QYL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX884S-C22-QYL?
BZX884S-C22-QYL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。