购买 BZX884S-B9V1YL | BZX884S-B9V1YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX884S-B9V1YL
BZX884S-B9V1YL
BZX884S-B9V1YL
仅供参考
零件编号 BZX884S-B9V1YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX884S-B9V1/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX884S-B9V1YL参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±1.98%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX884S-B9V1YL Packaging
Insepction
BZX884S-B9V1YL FAQ
  • 1. How to order BZX884S-B9V1YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX884S-B9V1YL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX884S-B9V1YL?
BZX884S-B9V1YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZX884S-B9V1YL
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZX884S-B9V1YL QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ