购买 BZX884S-B3V3YL | BZX884S-B3V3YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX884S-B3V3YL
BZX884S-B3V3YL
BZX884S-B3V3YL
仅供参考
零件编号 BZX884S-B3V3YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 3.3V 365MW 2DFN
送货服务
BZX884S-B3V3YL参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列TrenchMOS™
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.3 V
公差±2.12%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)95 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-882
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX884S-B3V3YL Packaging
Insepction
BZX884S-B3V3YL FAQ
  • 1. How to order BZX884S-B3V3YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX884S-B3V3YL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX884S-B3V3YL?
BZX884S-B3V3YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。