购买 BZX884S-B12YL | BZX884S-B12YL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX884S-B12YL
BZX884S-B12YL
BZX884S-B12YL
仅供参考
零件编号 BZX884S-B12YL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX884S-B12/SOD882BD/XSON2
送货服务
BZX884S-B12YL参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±1.67%
力量 - 最大365 mW
阻抗(最大值)(Zzt)25 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-882
供应商设备包DFN1006BD-2
BZX884S-B12YL Packaging
Insepction
BZX884S-B12YL FAQ
  • 1. How to order BZX884S-B12YL on Heisener?
  • 3. Are the BZX884S-B12YL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX884S-B12YL?
BZX884S-B12YL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。