购买 BZX884B24L-G3-08 | BZX884B24L-G3-08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX884B24L-G3-08
BZX884B24L-G3-08
BZX884B24L-G3-08
仅供参考
零件编号 BZX884B24L-G3-08
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 ZENER DIODE DFN1006-2A
送货服务
BZX884B24L-G3-08参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列BZX884L
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)24 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)70 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 16.8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱0402 (1006 Metric)
供应商设备包DFN1006-2A
BZX884B24L-G3-08 Packaging
Insepction
BZX884B24L-G3-08 FAQ
  • 1. How to order BZX884B24L-G3-08 on Heisener?
  • 3. Are the BZX884B24L-G3-08 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX884B24L-G3-08?
BZX884B24L-G3-08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。