购买 BZX84W-C8V2F | BZX84W-C8V2F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84W-C8V2F
BZX84W-C8V2F
BZX84W-C8V2F
仅供参考
零件编号 BZX84W-C8V2F
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 8.2V 275MW SOT323
送货服务
BZX84W-C8V2F参数
系列BZX84W
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)8.2 V
公差±5%
力量 - 最大275 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr700 nA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOT-323
BZX84W-C8V2F Packaging
Insepction
BZX84W-C8V2F FAQ
  • 1. How to order BZX84W-C8V2F on Heisener?
  • 3. Are the BZX84W-C8V2F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84W-C8V2F?
BZX84W-C8V2F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZX84W-C8V2F
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZX84W-C8V2F QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
S3A-13-F
DIODE GEN PURP 50V 3A SMC