购买 BZX84W-C2V4-QF | BZX84W-C2V4-QF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84W-C2V4-QF
BZX84W-C2V4-QF
BZX84W-C2V4-QF
仅供参考
零件编号 BZX84W-C2V4-QF
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX84W-C2V4-Q/SOT323/SC-70
送货服务
BZX84W-C2V4-QF参数
系列BZX84W-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.4 V
公差±8.33%
力量 - 最大275 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOT-323
BZX84W-C2V4-QF Packaging
Insepction
BZX84W-C2V4-QF FAQ
  • 1. How to order BZX84W-C2V4-QF on Heisener?
  • 3. Are the BZX84W-C2V4-QF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84W-C2V4-QF?
BZX84W-C2V4-QF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。