购买 BZX84W-B62X | BZX84W-B62X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84W-B62X
BZX84W-B62X
BZX84W-B62X
仅供参考
零件编号 BZX84W-B62X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 62V 275MW SOT323
数据表
封装 -
ECAD
库存 150 piece(s)
送货服务
BZX84W-B62X参数
系列BZX84W
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)62 V
公差±2%
力量 - 最大275 mW
阻抗(最大值)(Zzt)215 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 43.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOT-323
BZX84W-B62X Packaging
Insepction
BZX84W-B62X FAQ
  • 1. How to order BZX84W-B62X on Heisener?
  • 3. Are the BZX84W-B62X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84W-B62X?
BZX84W-B62X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。