购买 BZX84W-B33X | BZX84W-B33X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84W-B33X
BZX84W-B33X
BZX84W-B33X
仅供参考
零件编号 BZX84W-B33X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 33V 275MW SOT323
送货服务
BZX84W-B33X参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列BZX84W
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)33 V
公差±2%
力量 - 最大275 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 23.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-70, SOT-323
供应商设备包SOT-323
BZX84W-B33X Packaging
Insepction
BZX84W-B33X FAQ
  • 1. How to order BZX84W-B33X on Heisener?
  • 3. Are the BZX84W-B33X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84W-B33X?
BZX84W-B33X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。