购买 BZX84C3V3W-TP | BZX84C3V3W-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C3V3W-TP
BZX84C3V3W-TP
BZX84C3V3W-TP
仅供参考
零件编号 BZX84C3V3W-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
BZX84C3V3W-TP参数
制造商Micro Commercial Co
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.3 V
公差±5%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)95 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-70, SOT-323
供应商设备包SOT-323
BZX84C3V3W-TP Packaging
Insepction
BZX84C3V3W-TP FAQ
  • 1. How to order BZX84C3V3W-TP on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C3V3W-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C3V3W-TP?
BZX84C3V3W-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。