购买 BZX84C39WHE3-TP | BZX84C39WHE3-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C39WHE3-TP
BZX84C39WHE3-TP
BZX84C39WHE3-TP
仅供参考
零件编号 BZX84C39WHE3-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 200MW, ZENER DIODES ,SOT-323
送货服务
BZX84C39WHE3-TP参数
制造商Micro Commercial Co
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)39 V
公差±5.13%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)130 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 27.3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-70, SOT-323
供应商设备包SOT-323
BZX84C39WHE3-TP Packaging
Insepction
BZX84C39WHE3-TP FAQ
  • 1. How to order BZX84C39WHE3-TP on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C39WHE3-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C39WHE3-TP?
BZX84C39WHE3-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。