购买 BZX84C39 | BZX84C39数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C39
BZX84C39
BZX84C39
仅供参考
零件编号 BZX84C39
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL
送货服务
BZX84C39参数
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)39 V
公差±5.13%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)130 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 27.3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23
BZX84C39 Packaging
Insepction
BZX84C39 FAQ
  • 1. How to order BZX84C39 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C39 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C39?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX84C39.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZX84C39 pin diagram, BZX84C39 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZX84C39 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。