购买 BZX84C2V7 | BZX84C2V7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C2V7
BZX84C2V7
BZX84C2V7
仅供参考
零件编号 BZX84C2V7
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOT-23, 300MW, 5%, SMALL SIGNAL
送货服务
BZX84C2V7参数
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.7 V
公差±7.41%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr20 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23
BZX84C2V7 Packaging
Insepction
BZX84C2V7 FAQ
  • 1. How to order BZX84C2V7 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C2V7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C2V7?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX84C2V7.
BZX84C2V7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。