购买 BZX84C20-AU_R1_000A1 | BZX84C20-AU_R1_000A1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84C20-AU_R1_000A1
BZX84C20-AU_R1_000A1
BZX84C20-AU_R1_000A1
仅供参考
制造商 Panjit International Inc.
描述 SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
送货服务
BZX84C20-AU_R1_000A1参数
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)20 V
公差±5%
力量 - 最大410 mW
阻抗(最大值)(Zzt)55 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 14 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23
BZX84C20-AU_R1_000A1 Packaging
Insepction
BZX84C20-AU_R1_000A1 FAQ
  • 1. How to order BZX84C20-AU_R1_000A1 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84C20-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84C20-AU_R1_000A1?
BZX84C20-AU_R1_000A1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。