购买 BZX84B39-HE3_A-08 | BZX84B39-HE3_A-08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84B39-HE3_A-08
BZX84B39-HE3_A-08
BZX84B39-HE3_A-08
仅供参考
零件编号 BZX84B39-HE3_A-08
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 39V 300MW SOT23-3
送货服务
BZX84B39-HE3_A-08参数
ECAD
系列BZX84
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)39 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)130 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 27.3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BZX84B39-HE3_A-08 Packaging
Insepction
BZX84B39-HE3_A-08 FAQ
  • 1. How to order BZX84B39-HE3_A-08 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84B39-HE3_A-08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84B39-HE3_A-08?
BZX84B39-HE3_A-08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。