购买 BZX84B11-HE3_A-18 | BZX84B11-HE3_A-18数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84B11-HE3_A-18
BZX84B11-HE3_A-18
BZX84B11-HE3_A-18
仅供参考
零件编号 BZX84B11-HE3_A-18
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 11V 300MW SOT23-3
送货服务
BZX84B11-HE3_A-18参数
ECAD
系列BZX84
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)11 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3
BZX84B11-HE3_A-18 Packaging
Insepction
BZX84B11-HE3_A-18 FAQ
  • 1. How to order BZX84B11-HE3_A-18 on Heisener?
  • 3. Are the BZX84B11-HE3_A-18 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84B11-HE3_A-18?
BZX84B11-HE3_A-18 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。