购买 BZX8450-C9V1VL | BZX8450-C9V1VL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8450-C9V1VL
BZX8450-C9V1VL
BZX8450-C9V1VL
仅供参考
零件编号 BZX8450-C9V1VL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8450-C9V1/SOT23/TO-236AB
送货服务
BZX8450-C9V1VL参数
ECAD
系列BZX8450
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±5%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 6.9 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包TO-236AB
BZX8450-C9V1VL Packaging
Insepction
BZX8450-C9V1VL FAQ
  • 1. How to order BZX8450-C9V1VL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8450-C9V1VL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8450-C9V1VL?
BZX8450-C9V1VL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。