购买 BZX8450-C6V2-QVL | BZX8450-C6V2-QVL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8450-C6V2-QVL
BZX8450-C6V2-QVL
BZX8450-C6V2-QVL
仅供参考
零件编号 BZX8450-C6V2-QVL
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8450-C6V2-Q/SOT23/TO-236AB
送货服务
BZX8450-C6V2-QVL参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列BZX8450-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±5%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
BZX8450-C6V2-QVL Packaging
Insepction
BZX8450-C6V2-QVL FAQ
  • 1. How to order BZX8450-C6V2-QVL on Heisener?
  • 3. Are the BZX8450-C6V2-QVL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8450-C6V2-QVL?
BZX8450-C6V2-QVL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。