购买 BZX8450-C2V4R | BZX8450-C2V4R数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX8450-C2V4R
BZX8450-C2V4R
BZX8450-C2V4R
仅供参考
零件编号 BZX8450-C2V4R
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX8450-C2V4/SOT23/TO-236AB
送货服务
BZX8450-C2V4R参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.4 V
公差±5%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
BZX8450-C2V4R Packaging
Insepction
BZX8450-C2V4R FAQ
  • 1. How to order BZX8450-C2V4R on Heisener?
  • 3. Are the BZX8450-C2V4R price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX8450-C2V4R?
BZX8450-C2V4R 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。