购买 BZX84-A16-QR | BZX84-A16-QR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX84-A16-QR
BZX84-A16-QR
BZX84-A16-QR
仅供参考
零件编号 BZX84-A16-QR
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX84-A16-Q/SOT23/TO-236AB
送货服务
BZX84-A16-QR参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)16 V
公差±1%
力量 - 最大250 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 11.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包TO-236AB
BZX84-A16-QR Packaging
Insepction
BZX84-A16-QR FAQ
  • 1. How to order BZX84-A16-QR on Heisener?
  • 3. Are the BZX84-A16-QR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX84-A16-QR?
BZX84-A16-QR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。