购买 BZX79B9V1 | BZX79B9V1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX79B9V1
BZX79B9V1
BZX79B9V1
仅供参考
零件编号 BZX79B9V1
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZX79B9V1参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)9.1 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr0.5 µA @ 6 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱DO-204AH, DO-35, Axial
供应商设备包DO-35
BZX79B9V1 Packaging
Insepction
BZX79B9V1 FAQ
  • 1. How to order BZX79B9V1 on Heisener?
  • 3. Are the BZX79B9V1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX79B9V1?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX79B9V1.
BZX79B9V1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。