购买 BZX79B5V1 | BZX79B5V1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX79B5V1
BZX79B5V1
BZX79B5V1
仅供参考
零件编号 BZX79B5V1
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZX79B5V1参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-35
BZX79B5V1 Packaging
Insepction
BZX79B5V1 FAQ
  • 1. How to order BZX79B5V1 on Heisener?
  • 3. Are the BZX79B5V1 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX79B5V1?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX79B5V1.
BZX79B5V1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。