购买 BZX79B47 | BZX79B47数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX79B47
BZX79B47
BZX79B47
仅供参考
零件编号 BZX79B47
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZX79B47参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)47 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)170 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr0.05 µA @ 32.9 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-35
BZX79B47 Packaging
Insepction
BZX79B47 FAQ
  • 1. How to order BZX79B47 on Heisener?
  • 3. Are the BZX79B47 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX79B47?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX79B47.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZX79B47 pin diagram, BZX79B47 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZX79B47 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。