购买 BZX58550-C5V6-QX | BZX58550-C5V6-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX58550-C5V6-QX
BZX58550-C5V6-QX
BZX58550-C5V6-QX
仅供参考
零件编号 BZX58550-C5V6-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX58550-C5V6-Q/SOD523/SC-79
送货服务
BZX58550-C5V6-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.6 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZX58550-C5V6-QX Packaging
Insepction
BZX58550-C5V6-QX FAQ
  • 1. How to order BZX58550-C5V6-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZX58550-C5V6-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX58550-C5V6-QX?
BZX58550-C5V6-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。