购买 BZX585-B51-QX | BZX585-B51-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX585-B51-QX
BZX585-B51-QX
BZX585-B51-QX
仅供参考
零件编号 BZX585-B51-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX585-B51-Q/SOD523/SC-79
送货服务
BZX585-B51-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)51 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)180 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 35.7 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZX585-B51-QX Packaging
Insepction
BZX585-B51-QX FAQ
  • 1. How to order BZX585-B51-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZX585-B51-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX585-B51-QX?
BZX585-B51-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。