购买 BZX585-B11-QX | BZX585-B11-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX585-B11-QX
BZX585-B11-QX
BZX585-B11-QX
仅供参考
零件编号 BZX585-B11-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX585-B11-Q/SOD523/SC-79
送货服务
BZX585-B11-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)11 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZX585-B11-QX Packaging
Insepction
BZX585-B11-QX FAQ
  • 1. How to order BZX585-B11-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZX585-B11-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX585-B11-QX?
BZX585-B11-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZX585-B11-QX
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZX585-B11-QX QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ