购买 BZX584B6V2-TP | BZX584B6V2-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B6V2-TP
BZX584B6V2-TP
BZX584B6V2-TP
仅供参考
零件编号 BZX584B6V2-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ZENER 6.2V 150MW SOD523
送货服务
BZX584B6V2-TP参数
制造商Micro Commercial Co
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±1.94%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
BZX584B6V2-TP Packaging
Insepction
BZX584B6V2-TP FAQ
  • 1. How to order BZX584B6V2-TP on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B6V2-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B6V2-TP?
BZX584B6V2-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。